Marcin Golik strona główna
KONTAKT Marcin Golik

Marcin Golik – filmowiec, fotograf, projektant graficzny. Absolwent Instytutu Wzornictwa  Politechniki Koszalińskiej. Od czterech lat prężnie rozwija agencję reklamową / dom produkcyjny – kreatywnie.org z siedzibą w Koszalinie. Jest autorem licznych teledysków, filmów promocyjnych, spotów reklamowych, opraw graficznych na potrzeby programów telewizyjnych i innych form filmowych. W 2011 roku poprowadził dwie, zakończone sukcesem edycje Kreatywnych Warsztatów Filmowych przy Centrum Kultury 105 w Koszalinie. Od paru lat współpracuje z festiwalem „Młodzi i Film”. Marcinowi udało się połączyć swoje pasje z codzienną pracą.

Jak tylko zaproponowano mu realizację teledysku do utworu „Wolontariusz” grupy Sami – bez wahania podjął się zadania. Mimo iż nie był to pierwszy teledysk realizowany przez Marcina, to dostarczył on wielu nowych doświadczeń i pozytywnych przeżyć. Włożony trud i maksymalne zaangażowanie, nie tylko ze strony młodego filmowca, ale również ze strony organizatorów oraz wolontariuszy zaowocowało doskonałym efektem końcowym w postaci wideoklipu i materiałów zza kulis.

facebook YouTube

Nagranie zrealizowano za pomocą dofinansowania ze środków Programu „Działaj Lokalnie" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

wspierali:

Działaj lokalnie Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności Darłowskie Centrum Wolontariatu BOX Music Sami Deja Vu kreatywnie.org Agencja Interaktywna GCL.pl Królewskie Miasto Darłowo