Magda Burduk strona główna
KONTAKT Magda Burduk

Magda Burduk – na co dzień pracownik darłowskiego ratusza (Wydział Promocji i Współpracy z Zagranicą). Społecznie i emocjonalnie związana z Darłowskim Centrum Wolontariatu od 2008 roku. Aktywnie brała udział w wielu akcjach charytatywnych. Autorka pierwszej, oficjalnej strategii promocji DCW, w której wykreowała m.in. Darłowską Laponię Świętego Mikołaja. Projekt Sami jest kolejnym jej sukcesem. Pomysł na kampanię promocyjną na rzecz 1% za pomocą klipu wideo, angażującego możliwie jak największą liczbę wolontariuszy osobiście wcielała w życie. Wraz z Marcinem Golikiem (kreatywnie.org) ustalała pierwsze wersje scenariusza ostatecznego teledysku. Wraz z Dorotą Kuriatą (prezes DCW) pozyskiwały środki finansowe na ten cel i dobierały partnerów niezbędnych do jego realizacji. Zaangażowana merytorycznie i organizacyjnie w tą akcję. Autorka projektu graficznego strony www.sami.darlowo.pl Jak sama mówi: Projekt SAMI – dał mi wiele satysfakcji i wzbogacił o nowe doświadczenia w pracy z innymi. Potwierdził, że chcieć oznacza móc a raz dane dobro powróci dziesięciokrotnie. Praca z wolontariuszami była zaszczytem – a największym wynagrodzeniem za włożony trud był uśmiech na twarzach bohaterów Projektu SAMI.

facebook YouTube

Nagranie zrealizowano za pomocą dofinansowania ze środków Programu „Działaj Lokalnie" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

wspierali:

Działaj lokalnie Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności Darłowskie Centrum Wolontariatu BOX Music Sami Deja Vu kreatywnie.org Agencja Interaktywna GCL.pl Królewskie Miasto Darłowo