Grzegorz Chmielecki strona główna
KONTAKT Grzegorz Chmielecki

Grzegorz Chmielecki – wykonawca strony internetowej Projektu SAMI. Na co dzień informatyk, programista, pasjonat pomorskiej historii i przyrody. Efektem połączenia pracy i zainteresowań jest redagowany hobbystycznie przez niego serwis internetowy "POMORZE POMERANIA POMMERN" – www.ipomorze.pl, który za główny cel stawia sobie szerzenie wiedzy o Pomorzu poprzez udostępnianie informacji o historii, pomorskich miejscowościach, zabytkach architektury, insygniach, symbolach i heraldyce, pomorskich władcach, pieniądzu obowiązującym na jego terenie oraz walorach przyrodniczych. Na pytanie czy pomożesz w kwestii bezpłatnego wykonania strony internetowej www.sami.darlowo.pl bez chwili zastanowienia odpowiedział TAK. Jak sam mówi: współpraca z tak bardzo zaangażowanym w Projekt SAMI zespołem była czystą przyjemnością, a możliwość współuczestniczenia w promowaniu tak chwalebnej inicjatywy dała wiele satysfakcji.

facebook YouTube

Nagranie zrealizowano za pomocą dofinansowania ze środków Programu „Działaj Lokalnie" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

wspierali:

Działaj lokalnie Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności Darłowskie Centrum Wolontariatu BOX Music Sami Deja Vu kreatywnie.org Agencja Interaktywna GCL.pl Królewskie Miasto Darłowo