Dorota Kuriata strona główna
KONTAKT Dorota Kuriata

Dorota Kuriata – prezes Darłowskiego Centrum Wolontariatu z funkcji a co najważniejsze z powołania. Upór w dążeniu do realizacji wszystkiego co można zrealizować, chęć działania na rzecz innych oraz czerpanie satysfakcji z dawania chyba najlepiej opisuje człowieka zawsze pomocnego innym. Za to, w 2011 roku została uhonorowana Laurem Starosty Powiatu Sławieńskiego. Czujność, ogromne doświadczenie, wiedza i trzymanie ręki na pulsie rynku grantowego pozwoliły Dorocie od razu działać w kwestii pozyskania środków zewnętrznych na ten cel. Osobiście wypełniła wniosek i zgłosiła Projekt SAMI pozyskując 4.500 zł na jego realizację. Umiejętności negocjatorskie pozwoliły pozyskać wspaniałych partnerów do realizacji celu, którzy zrezygnowali z wynagrodzenia lub też zgodzili się wykonać dzieło za symboliczną opłatę.

Praca przy Projekcie SAMI była dla mnie nowym doświadczeniem. Zgrany zespół, młodzi i kreatywni Wolontariusze spisali się na piątkę, wnosząc radość do Projektu. Praca z tak zgraną ekipą była czystą przyjemnością a efekt końcowy jest wynikiem dużego zaangażowania każdego, kto brał w nim udział.

facebook YouTube

Nagranie zrealizowano za pomocą dofinansowania ze środków Programu „Działaj Lokalnie" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

wspierali:

Działaj lokalnie Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności Darłowskie Centrum Wolontariatu BOX Music Sami Deja Vu kreatywnie.org Agencja Interaktywna GCL.pl Królewskie Miasto Darłowo